picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Proč je tak důležité slavit? Děti pocítí, jak moc je máte rádi a jak moc pro Vás znamenají. Jako maminky samy dobře víme, jak je to důležité. A věříme, že pro dobrou oslavu se dobrý důvod vždycky najde. Faboo se specializuje na párty pro děti do 10 let. Jsou to přesně ta drahocenná léta, která si my i děti zapamatujeme na celý život. Ve Faboo jsme našli způsob, jak uchovat nádherné vzpomínky bez stresu a starostí, které by pro Vás organizace skvělé párty jinak znamenala. Ve Faboo jsme přišli na to, co na našich oslavách děti i rodiče prostě milují:

  • Daná témata musí rozvíjet dětskou fantazii a celá dekorace párty musí děti absolutně okouzlit a vytvořit opravdu výjimečný zážitek.
  • Aktivity a týmové hry musí natolik upoutat, aby byl každý zapojen a o každého bylo postaráno.
  • Děti se rády učí hrou. Naše tematické oslavy děti vždy naučí něco nového.
  • Hlavní a nejdůležitější je náš přístup. Kdo se sám nebaví, druhým zábavu a legraci nepřipraví. Víme, jak zařídit, aby si děti oslavu užily doslova bombasticky. Také si ale uvědomujeme, že v dnešním uspěchaném světě to hlavně musíme patřičně zjednodušit jejich rodičům. Když spolupracujete s Faboo, můžete být v klidu a nechat vše na nás. Většina z Vás asi nemá čas na organizování dětských akcí tohoto kalibru, proč tedy vše nesvěřit do našich rukou? Podívejte se na naše nabízená témata (viz DRUHY PÁRTY) a vyberte si to, které právě Vaše dítě nejlépe osloví. Nabízíme spoustu druhů oslav a různé narozeninové balíčky. Můžete si ale také vybrat z dalších jednotlivých nabídek a společně upravíme párty podle Vašich konkrétních potřeb a rozpočtu. Pokud máte sami na mysli něco, co na našich stránkách právě nemůžete najít, neváhejte nás kontaktovat a my se vynasnažíme vyhovět. Flexibilita je další z hodnot, které vyznáváme. Pokud jste tak ještě neučinili, připojte se na náš Facebooka budete mít stále čerstvý přehled o našich nabídkách, novinkách, senzačních momentkách z oslav a o všem, co u nás právě frčí! 
  • Pravidlem číslo jedna je pro nás ve Faboo opravdu se dobře bavit a užívat si to, co děláme.

Vytvoříme pro Vás nezapomenutelnou párty, o které se bude ještě dlouho mluvit….

To Top